Chemica

Voorwoord Praeses

Welkom op de website van Chemica!

Chemica is dé faculteitskring voor alle studenten Chemie en Biochemie & Biotechnologie aan de UGent. Deze studentenvereniging heeft als belangrijkste doel het leven van (nieuwe) studenten aangenamer te maken zowel op vlak van studie als ontspanning.

Wij voorzien onze leden cursussen en labomateriaal aan de laagste prijzen! En wanneer de examens daar zijn op het eind van het semester, staat Chemica klaar met een ruim aanbod aan examenvragen (van voorgaande jaren) en samenvattingen om te helpen tijdens de blok. Ook zijn er ouderejaars genoeg die steeds bereid zijn om tips te geven voor bepaalde examens. Naast studies voorzien wij ook de nodige ontspanning in de vorm van fuiven, cantussen, cocktail- en jeneveravonden. Hiernaast kunnen onze leden ook altijd terecht voor de nodige portie sport en cultuur.

Kortom, Chemica heeft voor elke student wel iets te bieden!

Jullie Praeses,
Femke Buys

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *